زمان‌بندی استفاده از مهمانسرای مشهد در ایام نوروز سال ۱۳۹۹

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۵:۵۹ خدمات رفاهی
تعداد بازدید:۲۵۸
زمان‌بندی استفاده از مهمانسرای مشهد در ایام نوروز سال ۱۳۹۹

به منظور برنامه‌ریزی و استفاده ‌مناسب اعضای محترم و خانواده‌های گرامی از امکان اقامتی در مهمانسرای مشهد در ایام نوروز و عید مبعث سال 1399، به پیوست جدول سهمیه‌های اختصاص یافته و هزینه اسکان برای آگاهی و هر گونه پیگیری آتی ارسال می‌شود.

 

         در ضمن خواهشمند است به نکات زیر توجه فرمایند:

1) ظرفیت اسکان در واحدهای دوخوابه 4 نفر (و حداکثر تا 2 نفر اضافه)، در واحدهای یکخوابه 3 نفر (و یک نفر اضافه) و در سوئیت‌ها 2 نفر (و یک نفر اضافه) است.

2) تنها در صورتی امکان اقامت تعداد نفراتی بیش از ظرفیت اسمی در اتاق‌ها وجود دارد که همه افراد متعلق به یک خانواده (به شرح زیر) باشند:

1-2) خانواده اعضای متأهل شامل همسر و فرزند است. بستگان درجه یک این اعضا شامل پدر، مادر، پدر همسر و مادر همسر می‌باشد.

2-2) خانواده اعضای مجرد شامل پدر و مادر است. بستگان درجه یک این اعضا شامل برادر مجرد و خواهر مجرد می‌باشد.

3-2) در صورتی که افراد همراه، کسانی غیر از اعضای خانواده و یا بستگان درجه یک (به شرح فوق) باشند، هزینه مربوط به اقامت آنها مطابق بند 5 محاسبه و توسط مهمانسرا دریافت خواهد‌شد.

3) هزینه اسکان مطابق جدول پیوست است. واحدها حداکثر تا 1398.12.05فرصت خواهند داشت تا سهم خود را از هزینه اسکان اعضا، به حساب سیبا به شماره 101079155001 نزد بانک ملی شعبه بیمارستان قائم به نام جهاددانشگاهی واحد مشهد واریز و تصویر سند واریزی را جهت رزرو قطعی به مهمانسرا ارسال کنند.

4) سهم عضو از هزینه اقامت، مانند سابق 25% دیگر از کل هزینه اسکان است که به هنگام مراجعه به مهمانسرا پرداخت خواهد کرد.

5) هزینه هر نفر اضافه نیز به ازای هر شب 160.000 ریال است که ترتیب پرداخت آن نیز مشابه با نفرات اصلی است.

6) در معرفی‌نامه صادره به مهمانسرا شماره تماس افراد حتما درج شود.

7) واحدها سهم خود را از هزینه اسکان اعضا بر اساس ظرفیت‌های واحدهای اقامتی، یکجا به حساب مهمانسرا واریز و تصویر سند واریزی را جهت رزرو قطعی به مهمانسرا ارسال کنند، بدیهی است رزرو قطعی اسکان در ایام یادشده، فقط برای واحدهایی است که در مهلت مقرر نسبت به واریز مبالغ اعلام شده اقدام کرده باشند.

8) مدیریت محترم مهمانسرا مجاز خواهد بود در صورت عدم استفاده از سهمیه در نظر گرفته شده از سوی اعضای واحدها تا تاریخ 1398.12.05 سهمیه‌‌های باقی‌‌مانده موجود را به سایر متقاضیان واگذار کند.

9) واحدهایی که به هر دلیل نمی‌خواهند از سهمیه اختصاص یافته جهت اسکان استفاده نمایند لازم است در این خصوص هماهنگی لازم را با مدیریت مهمانسرا به عمل آورده و از واگذاری آن به دیگر واحدها بدون هماهنگی با مدیریت مذکور خودداری نمایند.

10) با توجه به نوع واحد اقامتی، مدیریت مهمانسرا از پذیرش خانواده‌هایی که در ترکیب نفرات آنها رعایت محرمیت نشده است، معذور خواهد بود.

11) حضور عضو جهادی به همراه خانواده و یا بستگان در مهمانسرا الزامی است.

 12) شایسته است واحدها اولویت انتخاب را در اختیار اعضایی قرار دهند که در سال 1398 از مهمانسرا استفاده نکرده‌اند.


لینک دانلود فایل

نظر شما :