استفاده از امکانات اقامتی

۰۹ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۳:۰۷ خدمات رفاهی
تعداد بازدید:۴۱۲۶

به استحضار می‌رساند به منظور ایجاد تسهیلات برای امکانات اقامتی اعضای جهاد دانشگاهی در مناطق سیاحتی کشور، قراردادهایی با مراکزاقامتی در شهرهای ساری، بابلسر، انزلی، اصفهان و جزیره قشم منعقد شده‌است تا اعضای محترم جهاد دانشگاهی بتوانند با برنامه ریزی مناسب از این امکان استفاده نمایند.

اعضای محترم واحد های سازمانی میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به اطلاعیه های صادر شده برای هر کدام از این مراکز مراجعه نموده و با ارسال فرم تقاضا برای مرکز مورد نظر درخواست ارسال کنند.

برخی شرایط عمومی استفاده از این مراکز بدین شرح است :

- مدت اقامت حداکثر 3 شب می باشد

- حضور عضو جهادی به همراه خانواده و یا بستگان الزامی است.

- در صورتی که تعداد متقاضیان استفاده از امکانات رفاهی  بیش از ظرفیت باشد، انتخاب افراد بصورت قرعه کشی خواهد بود. (قرعه‌کشی حداقل 10 روز قبل از تاریخ شروع اقامت انجام و با همکارانی که درخواستشان تایید شود تماس گرفته می‌شود)

-رعایت شئونات اسلامی برای متقاضیان در مراکز الزامی است.

- در برخی مراکز استفاده از پوشش چادر برای خانم ها ضروری می باشد.

- با توجه به نوع واحد اقامتی، مدیریت هتل از پذیرش خانواده‌هایی که در ترکیب نفرات آنها رعایت محرمیت نشده‌است، معذور خواهد بود.  

- همکاران محترم پس از تایید درخواست می بایست وجه مربوط (سهم واحد و سهم عضو) را به شماره کارت (1252 – 0008 – 2970 – 5022)ویا شماره  حساب( 1-536892-810-216 ) بانک پاسارگاد شعبه تجریش کد 216به‌نام دفترمرکزی جهاددانشگاهی یا

شماره  شبا:  IR660570021681000536892001  

واریز و تصویر فیش واریزی را به نشانی پست الکترونیکی  WD@acecr.ac.ir ایمیل نمایند. (درصورت انصراف با فاصله زمانی کمتر از 5 روز از تاریخ رزرو اتاق، مبلغ واریزی مسترد نخواهد شد)

- با هماهنگی به عمل آمده با مدیریت هتل‌ها، صبحانه بر عهده مراکز اقامتی می‌باشد.

 -  برای کودکان کمتر از سه سال بدون استفاده از صبحانه هزینه‌ای دریافت نخواهد شد.

 -  اعضا برای یک بار در سال می توانند از تسهیلات در نظر گرفته شده برای هر یک از مراکزاستفاده نمایند. در صورت تقاضای استفاده مجدد، اولویت استفاده با اعضایی است که قبلا از آن اماکن اقامتی استفاده نکرده‌اند.

- حداکثر زمان استفاده از مراکز سه شب و چهار روز است. برای استفاده بیش از سه شب در صورت امکان، هزینه شب اضافه بدون در نظر گرفتن یارانه محاسبه خواهد شد.

- برای صدور معرفی نامه، ارسال فیش سهم عضو و سهم واحد الزامی است. (لطفا روی فیش مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، نام هتل مورد تقاضا و تاریخ استفاده ذکر شود)

- خواهشمند است تمامی مبالغ مرتبط با اداره خدمات رفاهی و مراکز اقامتی، به شماره حساب بانک پاسارگاد واریز شود و از واریز به دیگر حساب‌های دفترمرکزی خودداری شود.

- برای تاریخ 25 اسفند 1397 الی  25 فروردین 1398 برنامه زمان‌بندی در نظر گرفته شده که به‌زودی اعلام خواهد شد. لذا از ارسال فرم برای این محدوده زمانی خودداری فرمایند.

- به ایمیل‌های دریافت شده ظرف مدت یک روز، پاسخ "ایمیل دریافت شد" داده خواهد شد. لذا خواهشمند است از تماس تلفنی برای پیگیری دریافت ایمیل خودداری فرمایند.

 - به زودی امکان ارسال فرم درخواست رزرو اماکن اقامتی به صورت الکترونیکی از طریق همین تارگاه فراهم خواهد شد.