فراخوان اعزام دیماه ۱۳۹۸ نیروهای امریه

۰۷ مهر ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۶ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۱۸۹
فراخوان اعزام دیماه ۱۳۹۸ نیروهای امریه

پیرو مکاتبات قبلی در خصوص اختصاص سهمیه امریه سربازی به واحدهای جهاد دانشگاهی، خواهشمند است دستور فرمایید برای افزایش امکان استفاده مناسب از سهمیه  د‌ی‌ماه سال 1398، درخواست‌های امریه برای اعزام 1398.10.01 را حداکثر تا تاریخ  1398.08.04 با رعایت ملاحظات و شرایط زیر به این اداره کل ارسال فرمایند. 

1. سهمیه امریه تخصیصی به واحدهای سازمانی بر اساس فعالیت‌هایی است که واحدها در حوزه علم و فناوری (تولید علم، اجرای پروژه‌های تحقیقاتی، اجرای قراردادهای صنعت و ...) انجام می‌دهند و برای این منظور بهترین نیروها از نظر کیفی و با مقطع تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر در اولویت هستند.

2. ضروری است رشته تحصیلی مشمولان معرفی شده هماهنگ با زمینه‌های فعالیت تخصصی واحد سازمانی باشد.

3. اولویت با فارغ التحصیلان دارای سابقه فعالیت علمی در جهاد دانشگاهی است و یا در زمینه فعالیت تخصصی واحد سازمانی دارای فعالیت‌ها و سوابق مورد پذیرش باشد.

4. اولویت با فارغ التحصیلان با معدل تحصیلی مناسب است.

5. اولویت با فارغ التحصیلان دوره‌های حضوری دانشگاه‌های معتبر است.

6. متقاضیان می‌بایست برگه تعهد عدم ارائه کسر خدمت در طول دوران خدمت مقدس سربازی را تکمیل نمایند.

7. استفاده از خدمات نیروهای امریه در بخش‌های اداری و خدماتی ممنوع است.

8. متقاضیان نباید به هیچ عنوان سابقه خدمت قبلی سربازی در هیچ یک از یگان‌های نظامی و انتظامی داشته باشند. (ارسال برگ ثبت اطلاعات اولیه در پلیس + 10 الزامی است)

9. با عنایت به بخشنامه‌های صادره از طرف دفتر سیاستگذاری و نظارت راهبردی حفاظت اطلاعات نیروهای مسلح تمام واحدهای سازمانی موظفند هزینه بیمه اولیه، بیمه مکمل، و آموزش نیروهای امریه را در مدت زمان تعیین شده و بلافاصله  پس از تایید امریه از سوی دفتر مرکزی به حساب معرفی شده پرداخت کنند.

10. با عنایت به دوره زمانی مورد نیاز برای بررسی صلاحیت‌های عمومی و اختصاصی متقاضیان، ضروری است تمام درخواست‌ها و مدارک افرادی که به عنوان نیروی امریه پیشنهاد می‌شوند تا تاریخ  ذکر شده به این اداره کل ارسال شود. بدیهی است پرونده‌هایی که دیرتر از موعد مقرر تحویل شوند و یا از نظر اطلاعات و مدارک مورد نیاز ناقص باشند قابل بررسی نیستند.

11. اولویت جذب با نیروهای امریه بومی  است و در صورت نیاز به تخصص نیروهای امریه غیربومی، واحدهای سازمانی باید در حد مقدورات برای ایشان محل سکونت و غذا تهیه کنند.

12. تمام متقاضیان امریه سربازی می‌بایست شخصا به سایت معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع جهاد دانشگاهی، قسمت خدمات الکترونیکی، به نشانی    SRM.ACECR.AC.IR/fa/form/40  مراجعه کرده و فرم درخواست امریه سربازی را تکمیل و رزومه خود را به همراه سایر مدارک مربوط از طریق این سامانه ارسال نمایند.

13. این فراخوان به صورت عمومی و برای تمامی واجدان شرایط بوده و تنها پرونده افرادی مورد بررسی قرار می‌گیرد که درخواست خود را از طریق این سامانه ثبت و ارسال کرده باشند.

14. واحدهای سازمانی می‌بایست درخواست و مدارک افراد مورد نظر را طبق رویه جاری هم از طریق اتوماسیون اداری و هم به صورت فیزیکی ارسال کنند.  

 

                                                           اداره کل منابع انسانی و امور اداری

 


نظر شما :