ابلاغ بخشنامه سازمان برنامه و بودجه در خصوص افزایش پنجاه درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری

۱۴ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۸:۰۵ اخبار عمومی
تعداد بازدید:۱۲۲۹

به پیوست بخشنامه شماره 696488 مورخ 1398.11.30 سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص افزایش پنجاه درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری برای استحضار ارسال می‌شود. 


لینک دانلود فایل

نظر شما :

لرستان ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۷
سلام روز خوش دو ماه حقوق ندادن هیچ- بی شک این رو هم انجام نمیدن و دارن فقط و فقط نیروی انسانی که بیشترین ارزش در یک سازمان هست رو له می کنن که شخصیتشون رو چه رفاهشون رو چه حقوقشون رو- و شما بالایی ها هم در خواب عمیق و بی خیالی
سهراب ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۲:۲۷
این افزایش حقوق اسفند 98 شامل بازنشستگان که در گرداب تورم دولت تدبیر در حال غرق شدن هستند نمی شود. کارمندان شاغل و هیات علمی از مزایایی مانند: اضافه کار، حق التدریس،پایان نامه و ... بهره می برند و بازنشستگان فقط از حقوق بازنشستگی. آقای نوبخت و مدیرانی که شاغل و تصمیم گیرنده هستند بدون توجه به افزایش حقوق اخیر شاغلان ، حقوق بازنشستگان در بودجه 99 را به اندازه شاغلان تعیین کرده اند. امید است که ویروس کرونا از طرف خداوند ستمکاران را در هم بکوبد.
تهران ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۳۱
با سلام چگونه است که با سایر ارگان ها موافقت کردند لکن با جهاد خیر ؟ کلا در زمان عیدی کارمند دولت حساب می شویم و کمترین عیدی را می گیریم اما در زمان افزایش حقوق کارمند دولت نیستیم ؟؟؟؟