اطلاعیه بیمه درمان تکمیلی

۱۰ آذر ۱۳۹۷ | ۰۸:۱۱ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۳۰۷۳

با توجه به خاتمه قرارداد بیمه درمان تکمیلی سال گذشته در تاریخ 1397.09.01، بدین‌وسیله به‌اطلاع می رساند کمیسیون معاملات جهاد دانشگاهی ضمن بررسی پیشنهاد قیمت شرکت های بیمه‌گر جهت تامین و پوشش هزینه های درمان(بیمه درمان تکمیلی) و بیمه عمر و حوادث، شرکت "بیمه آتیه سازان حافظ" را به عنوان برگزیده انتخاب نمود. خواهشمند است دستور فرمایید با توجه به شرایط ذیل و در اسرع وقت نسبت به عقد قرارداد جدید اقدام نمایند.

1- یک نسخه از تفاهم نامه و قرارداد با "شرکت بیمه آتیه سازان حافظ" به پیوست جهت بهره‌ برداری ارسال شده است.

 

2- شروع قرارداد از ساعت  24 مورخ 1397.09.01 می‌باشد.

 

3- نرخ حق بیمه ماهانه برای هر نفر مبلغ 900.000ریال  می‌باشد که واحدها باید بر اساس تعداد کل بیمه شدگان، آن را محاسبه و طبق مفاد قرارداد در وجه بیمه‌گر پرداخت نمایند.

 4- واحدها لازم است اسامی بیمه شدگان را مطابق با  قرارداد (تعهدات بیمه گذار) در فرم اکسل تنظیم و به همراه نسخه چاپی آن که ممهور به مهر واحد است به شرکت بیمه تحویل نمایند.

5- افراد غیر تحت تکفل بیمه‌شدگان اصلی شامل همسر و فرزندان پرسنل زن، والدین پرسنل و فرزندان پسر به شرط عدم اشتغال به کار و فرزندان دختر به شرط عدم ازدواج با پرداخت حق بیمه کامل برابر با افراد تحت تکفل، تحت پوشش می باشند.

 

6- فرانشیز  برای موارد درمانی بیمارستانی و پاراکلینیکی طبق مفاد قرارداد می‌باشد.

7- افراد بازنشسته به شرط داشتن بیمه گر اول می‌توانند با توجه به شرایط درج شده در قرارداد تحت پوشش قرار گیرند. (حق بیمه به صورت کامل توسط فرد پرداخت خواهد شد)

8- حق بیمه یکساله بیمه نامه عمر و حوادث گروهی تکمیلی با سرمایه400000000ریال برای هر نفر با احتساب 9% مالیات بر ارزش افزوده مبلغ1130000ریال می باشد که واحدها باید نسبت به واریز مبلغ فوق بصورت یکجا اقدام نمایند.

 

9- واحدهای سازمانی جهت انعقاد قرارداد بیمه درمان تکمیلی، مدارک لازم (آخرین لیست بیمه تامین اجتماعی، کپی فیش واریزی، درخواست کتبی واحد مبنی بر صدور قرارداد، لیست اکسل، شماره شبا بیمه شدگان اصلی) را به نشانی شعب شرکت(فایل پیوست) ارسال نمایند.