ثبت درخواست‌ متقاضیان امریه سربازی اعزام ۱۳۹۸.۰۲.۰۱ در سامانه مربوط

۰۶ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۵ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۵۴۲۵

         پیرو مکاتبات قبلی در خصوص اختصاص سهمیه امریه سربازی به واحدهای جهاد دانشگاهی، خواهشمند است دستور فرمایید برای افزایش امکان استفاده مناسب از سهمیه اردیبهشت ماه سال 1398، درخواست‌های امریه برای اعزام 1398.02.01 را حداکثر تا تاریخ 1397.12.04 با رعایت ملاحظات و شرایط زیر برای اداره کل منابع انسانی و امور اداری ارسال فرمایند. 

1. سهمیه امریه تخصیصی به واحدها بر اساس فعالیت‌هایی است که واحدها در حوزه علم و فناوری (تولید علم، اجرای پروژه‌های تحقیقاتی، اجرای قراردادهای صنعت و ...) انجام می‌دهند و برای این منظور بهترین نیروها از نظر کیفی و با مقطع تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر در اولویت هستند.

2. ضروری است رشته تحصیلی مشمولان معرفی شده هماهنگ با زمینه‌های فعالیت تخصصی واحد سازمانی باشد.

3. اولویت با فارغ التحصیلان دوره‌های حضوری دانشگاه‌های معتبر است.

4. اولویت با فارغ التحصیلان با معدل تحصیلی مناسب است.

5. اولویت با فارغ التحصیلان با تخصص و سابقه فعالیت علمی ترجیحا در جهاد دانشگاهی است.

6. ارائه تعهد عدم ارائه کسر خدمت در طول دوران خدمت مقدس سربازی.

7. استفاده از خدمات نیروهای امریه در بخش‌های اداری و خدماتی ممنوع است.

8. متقاضیان نباید به هیچ عنوان سابقه خدمت قبلی سربازی در هیچ یک از یگان‌های نظامی و انتظامی داشته باشند. (ارسال برگ ثبت اطلاعات اولیه در پلیس + 10 الزامی است)

9.  با عنایت به بخشنامه‌های صادره از طرف دفتر سیاستگذاری و نظارت راهبردی حفاظت اطلاعات نیروهای مسلح تمام واحدهای سازمانی موظفند هزینه بیمه اولیه، بیمه مکمل، و آموزش نیروهای امریه را در مدت زمان تعیین شده و بلافاصله  پس از تایید امریه از سوی دفترمرکزی به حساب معرفی شده پرداخت کنند.

10. با عنایت به ضرورت بررسی صلاحیت‌های عمومی و اختصاصی متقاضیان، ضروری است تمام درخواست‌ها و مدارک افرادی که به عنوان نیروی امریه معرفی می‌شوند حداقل 2 ماه قبل از اعزام به اداره کل منابع انسانی و امور اداری ارسال شود. بدیهی است پرونده‌هایی که دیرتر از موعد مقرر تحویل شوند و یا از نظر اطلاعات و مدارک مورد نیاز ناقص باشند قابل بررسی نیستند.

11. اولویت جذب با نیروهای امریه بومی  است و در صورت نیاز به تخصص نیروهای امریه غیربومی، واحدهای سازمانی باید در حد مقدورات برای ایشان محل سکونت و غذا تهیه کنند.

12. تمام متقاضیان امریه سربازی می‌بایست شخصا به سایت معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع جهاد دانشگاهی، قسمت خدمات الکترونیکی، به آدرس «SRM.ACECR.AC.IR/fa/form/40»  مراجعه کرده و فرم درخواست امریه سربازی را تکمیل و رزومه خود را به همراه سایر مدارک مربوط از طریق این سامانه ارسال کنند.

13. این فراخوان به صورت عمومی و برای تمامی واجدان شرایط بوده و تنها پرونده افرادی مورد بررسی قرار می‌گیرد که درخواست خود را از طریق این سامانه ثبت و ارسال کرده باشند.

14. واحدها می‌بایست مدارک افراد تایید نهایی شده را مانند قبل از طریق اتوماسیون اداری ارسال کنند.