اعلام نتایج مسابقات انفرادی ویژه استان های تهران و البرز

۰۸ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۴:۳۸ خدمات رفاهی
تعداد بازدید:۱۰۱۸

پیرو برگزاری مسابقات انفرادی در رشته های ورزشی شطرنج، تنیس روی میز و آمادگی جسمانی در سطح واحد های استان تهران و البرز در دوگروه بانوان و آقایان، نتایج برگزیدگان این دوره مسابقه به اطلاع ورزشکاران محترم می رسد.

          شایان ذکر است تاریخ مراسم اعطای لوح تقدیر و جوایز این عزیزان متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

مسابقه شطرنج آقایان

نفر اول : آقای محمد نقی پور(پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی)

نفر دوم:  آقای شهاب میر شاه ولدی(پژوهشگاه علوم سلولی جهاددانشگاهی _ رویان)

نفر سوم: آقای حسن بابالو(سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف)

 

مسابقه شطرنج بانوان

نفر اول : خانم اکرم پورحسین(دانشگاه علم و فرهنگ)

نفر دوم: خانم طیبه سادات خاتمی(جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران)

 

مسابقه تنیس روی میز آقایان

نفر اول : آقای غلامرضا شکاری(جهاددانشگاهی واحد  علوم پزشکی شهید بهشتی)

نفر دوم:  آقای منصور طاهری(دفتر مرکزی جهاد دانشگاهی)

نفر سوم: آقای امین محمدی(جهاددانشگاهی واحد شهید بهشتی)

 

مسابقه تنیس روی میز بانوان

 نفر اول : خانم مریم ستار(دانشگاه علم و فرهنگ)

نفر دوم: خانم فاطمه کمالی(دانشگاه علم و فرهنگ)

نفر سوم: خانم ایراندخت آذر شکیب(خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا)

 

مسابقه آمادگی جسمانی آقایان بالاتر از 40 سال

نفر اول : آقای بابک رحیمی (علم و صنعت)

نفر دوم:  آقای محسن انتظاری (پژوهشگاه علوم سلولی جهاددانشگاهی _ رویان)

نفر سوم: آقایان اصغر نوروزی(دفتر مرکزی جهاد دانشگاهی)  و محمود موحدی پور، (علم و صنعت)

 

مسابقه آمادگی جسمانی آقایان کمتر از 40 سال

نفر اول : آقای افشین امانی(پژوهشگاه علوم سلولی جهاددانشگاهی _ رویان)

نفر دوم:  آقای غلامرضا امیری (سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف)

نفر سوم: آقایان سجاد صادقی(سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف) و عباس محمد نژاد سیگارودی(علم و صنعت)

 

مسابقه آمادگی جسمانی بانوان بالاتر از 35 سال

نفر اول : خانم  شهربانو جهانگیر (پژوهشگاه علوم سلولی جهاددانشگاهی _ رویان)

نفر دوم: خانم  مهرنوش بسته نگار (سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف)

نفر سوم: خانم پریسا مختاری (پژوهشکده معتمد جهاددانشگاهی)

 

مسابقه آمادگی جسمانی بانوان کمتر از 35 سال

نفر اول : نگارسادات کیا(پژوهشگاه علوم سلولی جهاددانشگاهی _ رویان)

نفر دوم: خانم  مینا کاشانچی (جهاددانشگاهی واحد شهید بهشتی)

نفر سوم: مریم آقایاری (پژوهشگاه ابن سینا)

 

شایان ذکر است در بررسی اولیه برای ثبت امتیاز ها و رتبه بندی در بخش بانوان کمتر از 35 سال اشتباهی صورت پذیرفته بود که بدینوسیله از کلیه ورزشکاران محترم پوزش می طلبیم.

 

جدول نتایج مسابقه آمادگی جسمانی آقایان بالاتر از 40 سال

ردیف

نام و نام خانوادگی

دو9*4

امتیاز دو

بارفیکس

امتیاز بارفیکس

طناب

امتیاز طناب

دراز و نشست

امتیاز درازونشست

شنا

امتیاز شنا

جمع

رتبه

1

بابک رحیمی

9.93

7

83

8

93

1

80

7

33

7

30

1

2

محسن انتظاری

9.59

8

54

4

127

3

85

8

29

3

26

2

3

اصغر نوروزی

10.72

1

66

7

169

5

59

5

40

8

26

3

4

محمود موحدی پور

10.66

2

63

6

261

8

45

3

33

7

26

3

5

علی رضا کوخایی

10.37

5

43

2

190

6

75

6

30

4

23

5

6

امیرحسین خانکشی پور

10.41

3

57

5

249

7

56

4

14

2

21

6

7

مهرداد میرزاپور

10.4

4

44

3

110

2

40

2

33

7

18

7

8

سید محمود حسنی

10.19

6

43

2

131

4

34

1

9

1

14

8

 

جدول نتایج مسابقه آمادگی جسمانی آقایان کمتر از 40 سال

ردیف

نام و نام خانوادگی

دو9*4

امتیاز دو9*4

بارفیکس

امتیاز بارفیکس

طناب

امتیاز طناب

دراز و نشست

امتیاز درازونشست

شنا

امتیاز شنا

پرش جفت

امتیاز پرش جفت

جمع

رتبه

1

افشین امانی

9.09

17

18

21

386

21

60

18

44

17

215

10

104

1

2

غلامرضا امیری

9.9

5

15

20

307

16

81

21

50

19

216

11

92

2

3

سجاد صادقی

8.56

21

9

8

261

13

48

9

52

20

256

20

91

3

4

عباس محمد نژاد سیگارودی

9.03

18

14

19

273

14

60

18

33

7

224

15

91

3

5

بهروز عسگری

9.19

15

12

16

233

10

47

8

53

21

234

17

87

5

6

محمد پاکزاد

10

4

10

11

334

18

72

19

48

18

228

16

86

6

7

مهدی رضازاده

8.91

20

8

7

289

15

50

11

39

13

248

19

85

7

8

سید محمد شجاعی

9.1

16

13

18

237

12

55

12

35

10

224

15

83

8

9

سیدمصطفی حسینی

8.94

19

11

13

230

9

57

13

29

5

236

18

77

9

10

ابراهیم محمد نیا

9.47

12

12

16

181

5

59

16

32

6

258

21

76

10

11

حسین تیماسی

9.28

13

10

11

220

7

80

20

35

10

211

8

69

11

12

یداله بیات

10.01

2

10

11

344

19

59

16

42

16

198

2

66

12

13

داود مولایی

9.75

8

12

16

107

4

49

10

37

11

217

12

61

13

14

حامد عزیزاقلی

9.84

6

7

6

213

6

59

16

38

12

215

10

56

14

15

میثم نیک پور

9.75

8

5

3

330

17

46

7

35

10

210

7

52

15

16

امین حمامی

9.72

10

4

2

378

20

37

5

15

2

222

13

52

16

17

حمید نظری

9.72

10

7

6

236

11

36

4

40

15

208

5

51

17

18

محمد فرعی

10

4

11

13

226

8

32

3

40

15

200

3

46

18

19

مهدی عربیان

9.69

11

13

18

0

3

42

6

28

4

198

2

44

19

20

میثم هراتی

9.19

15

7

6

0

3

0

1

0

1

210

7

33

20

21

محمد رضا عیسی وند

10.35

1

3

1

0

3

32

3

25

3

205

4

15

21