ابلاغ بخشنامه سازمان برنامه و بودجه در خصوص افزایش پنجاه درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری

۱۴ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۸:۰۵ اخبار عمومی
تعداد بازدید:۳۸۳۴

به پیوست بخشنامه شماره 696488 مورخ 1398.11.30 سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص افزایش پنجاه درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری برای استحضار ارسال می‌شود. 

text to speech icon

لینک دانلود فایل

نظر شما :

لرستان ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۷
سلام روز خوش دو ماه حقوق ندادن هیچ- بی شک این رو هم انجام نمیدن و دارن فقط و فقط نیروی انسانی که بیشترین ارزش در یک سازمان هست رو له می کنن که شخصیتشون رو چه رفاهشون رو چه حقوقشون رو- و شما بالایی ها هم در خواب عمیق و بی خیالی
سهراب ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۲:۲۷
این افزایش حقوق اسفند 98 شامل بازنشستگان که در گرداب تورم دولت تدبیر در حال غرق شدن هستند نمی شود. کارمندان شاغل و هیات علمی از مزایایی مانند: اضافه کار، حق التدریس،پایان نامه و ... بهره می برند و بازنشستگان فقط از حقوق بازنشستگی. آقای نوبخت و مدیرانی که شاغل و تصمیم گیرنده هستند بدون توجه به افزایش حقوق اخیر شاغلان ، حقوق بازنشستگان در بودجه 99 را به اندازه شاغلان تعیین کرده اند. امید است که ویروس کرونا از طرف خداوند ستمکاران را در هم بکوبد.
تهران ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۳۱
با سلام چگونه است که با سایر ارگان ها موافقت کردند لکن با جهاد خیر ؟ کلا در زمان عیدی کارمند دولت حساب می شویم و کمترین عیدی را می گیریم اما در زمان افزایش حقوق کارمند دولت نیستیم ؟؟؟؟
زاهدان ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۴:۴۳
با سلام و ارزوی توفیق الهی تامین اجتماعی احکام جهاد مد نظرشون نیست فقط بر اساس حق بیمه واریزی حقوق تعین میکند که مبلغ احکام بیمه وجهاد یک میلیون کمتر محاسبه میگردد.وجزوه مستمر گری کارگری به حساب میاییم .
دفتر مركزي ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۸:۴۵
سلام چرا بخشنامه ای که عمل نمیکنید روی سایت میگذارید
تهران ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۸:۴۵
ما که ندیدیم این افزایش حقوق رو شما چطور؟؟؟؟ شما شما دوست عزیز که اون عقب نشستید دیدی؟؟؟؟؟؟؟