ارسال درخواست‌ متقاضیان امریه سربازی با تاریخ اعزام ۹۹.۰۶.۰۱ و ثبت در سامانه مربوط

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۸ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۴۰۳
ارسال درخواست‌ متقاضیان امریه سربازی با تاریخ اعزام ۹۹.۰۶.۰۱ و ثبت در سامانه مربوط

پیرو مکاتبات قبلی در خصوص اختصاص سهمیه امریه سربازی به واحدهای جهاد دانشگاهی، خواهشمند است دستور فرمایید برای افزایش امکان استفاده مناسب از سهمیه  شهریور‌ماه سال 1399، درخواست‌های امریه برای اعزام 1399.06.01 را حداکثر تا تاریخ  1399.04.03 با رعایت ملاحظات و شرایط زیر به این اداره کل ارسال فرمایند. شایان ذکر است واحدها می‌توانند درخواست‌های خود برای تاریخ‌های اعزام بعدی (آبان، دی و اسفند 99) را نیز در چارچوب بخشنامه شماره 18633 مورخ 98.11.20  ارسال کنند.

1. سهمیه امریه تخصیصی به واحدهای سازمانی بر اساس فعالیت‌هایی است که واحدها در حوزه علم و فناوری (تولید علم، اجرای پروژه‌های تحقیقاتی، اجرای قراردادهای صنعت و ...) انجام می‌دهند و برای این منظور بهترین نیروها از نظر کیفی و با مقطع تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر در اولویت هستند.

2. ضروری است رشته تحصیلی مشمولان معرفی شده هماهنگ با زمینه‌های فعالیت تخصصی واحد سازمانی باشد.

3. اولویت با فارغ التحصیلان دارای سابقه فعالیت علمی در جهاد دانشگاهی است و یا در زمینه فعالیت تخصصی واحد سازمانی دارای فعالیت‌ها و سوابق مورد پذیرش باشد.

4. اولویت با فارغ التحصیلان با معدل تحصیلی مناسب است.

5. اولویت با فارغ التحصیلان دوره‌های حضوری دانشگاه‌های معتبر است.

6. اولویت با افرادی است که تعهد دو برابر خدمت در جهاد دانشگاهی داشته باشند.

7. اولویت جذب با نیروهای امریه بومی  است و در صورت نیاز به تخصص نیروهای امریه غیربومی، واحدهای سازمانی باید در حد مقدورات برای ایشان محل سکونت و غذا تهیه کنند.

8. متقاضیان می‌بایست برگه تعهد عدم ارائه کسر خدمت در طول دوران خدمت مقدس سربازی را تکمیل نمایند.

 9. متقاضیان نباید به هیچ عنوان سابقه خدمت قبلی سربازی در هیچ یک از یگان‌های نظامی و انتظامی داشته باشند. (ارسال برگ ثبت اطلاعات اولیه در پلیس + 10 الزامی است)

10. با عنایت به بخشنامه‌های صادره از طرف دفتر سیاستگذاری و نظارت راهبردی حفاظت اطلاعات نیروهای مسلح تمام واحدهای سازمانی موظفند هزینه بیمه اولیه، بیمه مکمل، و آموزش نیروهای امریه را در مدت زمان تعیین شده و بلافاصله  پس از تایید امریه از سوی دفتر مرکزی به حساب معرفی شده پرداخت کنند.

11. با عنایت به دوره زمانی مورد نیاز برای بررسی صلاحیت‌های عمومی و اختصاصی متقاضیان و محدودیت سهمیه اعزام در این دوره، ضروری است تمام درخواست‌ها و مدارک افرادی که به عنوان نیروی امریه پیشنهاد می‌شوند تا تاریخ ذکر شده به این اداره کل ارسال شود. بدیهی است پرونده‌هایی که دیرتر از موعد مقرر تحویل شوند و یا از نظر اطلاعات و مدارک مورد نیاز ناقص باشند قابل بررسی نیستند.

12. استفاده از خدمات نیروهای امریه در بخش‌های اداری و خدماتی ممنوع است.

13. تمام متقاضیان امریه سربازی می‌بایست شخصا به سایت معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع جهاد دانشگاهی، قسمت خدمات الکترونیکی، به نشانی    «SRM.ACECR.AC.IR/fa/form/40»  مراجعه کرده و فرم درخواست امریه سربازی را تکمیل و رزومه خود را به همراه سایر مدارک مربوط از طریق این سامانه ارسال نمایند.

14. این فراخوان به صورت عمومی و برای تمامی واجدان شرایط بوده و تنها پرونده افرادی مورد بررسی قرار می‌گیرد که درخواست خود را از طریق این سامانه ثبت و ارسال کرده باشند.

15. واحدهای سازمانی می‌بایست درخواست و مدارک افراد مورد نظر را طبق رویه جاری هم از طریق اتوماسیون اداری و هم به صورت فیزیکی ارسال کنند. 


نظر شما :