انتصاب دکتر آقاسیدی به عنوان مدیرکل جدید منابع انسانی و امور اداری

۰۳ شهریور ۱۳۹۹ | ۲۰:۰۰ انتصابات
تعداد بازدید:۲۰۳۵
انتصاب دکتر آقاسیدی به عنوان مدیرکل جدید منابع انسانی و امور اداری

معاون پشتیبانی و مدیریت منابع جهاددانشگاهی در حکمی، دکتر سید رضی آقاسیدی را به عنوان مدیرکل جدید منابع انسانی و امور اداری این نهاد منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

نظر به سوابق، تجربیات و شایستگی های جنابعالی ، به عنوان مدیرکل منابع انسانی و امور اداری منصوب می شوید. انتظار می رود با عنایت به ماهیت نهاد انقلابی جهاد دانشگاهی و نقش بی بدیل منابع انسانی این نهاد در ترویج فرهنگ جهادی در جامعه و تحقق آرمان های مقدس جهاد دانشگاهی برای ارتقای فرهنگ سازمانی و نهادینه سازی ارزشها و اخلاق متعالی در این نهاد همت گمارید.
استفاده از دانش و فن آوری های روز برنامه ریزی و تلاش جهادی برای توسعه و توانمندسازی منابع انسانی ، بهبود مستمر وضعیت عمومی، حرفه ای و رفاهی جهادگران در تعامل سازنده با همه اعضا به ویژه مدیران کل محترم ستادی معاونت و اقدام سریع دقیق و خلاقانه با رعایت حق الناس و حقوق بیت المال از شما و همکاران ارجمند آن اداره کل مورد انتظار می باشد . توفیق روزافزون جنابعالی را از خداوند منان مسئلت می نمایم.

 

معاونت پشتیبانی و سرپرستی معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی و مدیریت گروه سازماندهی ساختار و تشکیلات دفتر مرکزی از جمله سوابق اجرایی دکتر آقاسیدی، مدیرکل جدید منابع انسانی و امور اداری است.

پیش از این کاوس حیدری، مدیرکل منابع انسانی و امور اداری بود.

text to speech icon

نظر شما :

واحد علوم پزشکی ۲۱ مهر ۱۳۹۹ | ۲۳:۰۷
ایشالا با انتصاب شایسته ایشان امسال به یاری خدا تبدیل وضعیتها به نحو احسن انجام بشه