انتخاب بیمه سرمد به عنوان بیمه گر درمان تکمیلی جهاددانشگاهی

۰۲ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۰ خدمات رفاهی
تعداد بازدید:۱۵۵۸
انتخاب بیمه سرمد به عنوان بیمه گر درمان تکمیلی جهاددانشگاهی

پیرو بخشنامه های شماره 99.9885.ص مورخ 1399.06.29 و 99.9885.ص مورخ 1399.06.29در خصوص طرح تجمیع کلیه شاخه های بیمه ای مورد نیاز جهاددانشگاهی (بیمه های مسئولیت مدنی، عمر و حادثه، درمان تکمیلی،ثالث و...)، بدینوسیله ضمن تقدیر و تشکر از همراهی ارزشمند کلیه واحدهای سازمانی، به استحضار می رساند که پس از طی فرآیند تعاملی و اخذ نظرات کارشناسی از خبرگان جهادی و متخصصین صنعت بیمه، بیش از 40 کنشگر بیمه ای در فراخوان استعلام قیمت خرید سبد (پورتفوی) بیمه ای مشارکت نمودند در نهایت شرکت بیمه سرمد بعنوان بیمه گر شرکت چتر آسمان آسایش (دانشگاه علم و فرهنگ) به عنوان کارگزاری رسمی بیمه طرف قرارداد خدمات بیمه ای جهاددانشگاهی انتخاب گردید. لذا لازم است تمامی واحدهای سازمانی قبل از انقضای کلیه قراردادهای بیمه ای خود در چارچوب مقررات و با لحاظ صرفه و صلاح جهاددانشگاهی هماهنگی لازم را برای انعقاد قرارداد بیمه ای با شرکت مذکور به عمل آورند.

شایان ذکر است اخذ خدمات بیمه ای و عقد هرگونه قرارداد بیمه ای جدید بدون اخذ مجوز از این معاونت ممنوع می باشد همچنین مسئولیت صحت اطلاعات ارائه شده و حسن رعایت بخشنامه، با رؤسا محترم واحدهای سازمانی می باشد.

به پیوست جزئیات خدمات بیمه درمان تکمیلی و فرآیند انعقاد قرارداد برای آگاهی و اقدام مقتضی به حضورتان ارسال می گردد.

در صورت نیاز به هرگونه هماهنگی در حوزه خدمات بیمه ای همکاران محترم اداره خدمات رفاهی و اجتماعی به شماره تماس  02166491596 و 02166475954 آماده پاسخگویی می باشند.

شایان ذکر است  مجموع حق بیمه درمان ماهانه برای هرنفر1490000 ریال و حق بیمه عمر و حوادث گروهی سالانه برای هر نفر 1.983.800 ریال  می باشد.

text to speech icon

لینک دانلود فایل

نظر شما :